logotype
img1
img2
img3
img3
img3
img3
img3
img3
img3
img3
img3
POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

„Już koniec lat beztroskich,
nauki nadszedł czas,
Lecz pamięć o przedszkolu,
niech żyje w każdym z Was”.

Dnia 21 czerwca 2018 r., pożegnaliśmy Absolwentów naszego przedszkola.
Przedszkolaki przygotowały dla swych rodziców i pracowników przedszkola, wiersze i piosenki. Punktem kulminacyjnym był polonez. Wręczyliśmy dyplomy ukończenia przedszkola i dyplomy podziękowania.
Nie zabrakło chwil wzruszenia oraz łez.

Dziękujemy Dzieciom, Nauczycielom i Rodzicom/opiekunom – za waszą codzienną pracę, naukę i zabawę. Dzięki Wam przedszkolaki dojrzewają, uczą się wielu wspaniałych rzeczy, a przede wszystkim uczą się, jak być dobrymi ludźmi.

Drodzy Absolwenci!
Kończy się dziś Wasza przygoda z przedszkolem.
Odchodzicie stąd starsi i mądrzejsi. Macie za sobą wiele różnych doświadczeń.
Często przyjaźnie zawarte w przedszkolu, potrafią przetrwać całe życie.

Dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień. Wspólne wycieczki, spotkania, warsztaty, zabawy, bale i życie codzienne w przedszkolu… Zostawiacie po sobie mnóstwo cudownych wspomnień.

Przed Wami nowy rozdział życia jakim jest SZKOŁA. Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, byście napotykali życzliwych ludzi na swej drodze i mieli wsparcie zawsze w swoich rodzicach.

Najserdeczniejsze podziękowania za cały trud włożony w wychowanie, za dobre rady, wsparcie i opiekę, wszystkim naszym nauczycielom, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom przedszkola, Radzie Rodziców a przede wszystkim Wam drodzy Rodzice, którzy wspieraliście nas przez cały czas.

Dziękujemy też wszystkim, którzy pojawili się na naszej drodze i służyli nam pomocą.

Życzymy Wam wszystkim dużym i małym, dzieciom i dorosłym, słonecznych wakacji i wypoczynku.